Eventy żeglarskie

W grupie raźniej!

Jeśli masz do zorganizowania event a chcesz by czymś się wyróżniał, był wyjątkowy, inny niż wszystkie, niezapomniany zgłoś się do nas! Oferujemy różnego rodzaju eventy żeglarskie. Uwierz nam że ciężko o coś bardziej efektownego jak wschód słońca podziwiany z pokładu płynącego po morzu jachtu czy też solidna dawka adrenaliny podczas regat na łodziach sportowych.

Wydarzenie jakie wspólnie zorganizujemy może mieć bardzo różny przebieg – wszystko zależy wyłącznie od Twojej fantazji i rozmachu! Do każdego eventu podchodzimy indywidualnie. Opcji podstawowych jest tak wiele że nie sposób wszystkich wymienić ale spróbujemy je chociaż zgrubnie przedstawić:

  • Regaty
  • Lekcja pokazowa
  • Luźne pływanie ze sternikiem
  • Rejsy z punktu “A” do “B” (w tym morskie)
  • Impreza “biwakowa” z ogniskiem na plaży
  • Krótkie “obozy” wędrowne

A wszystko to może być zarówno na łodziach żaglowych (i tę formę my preferujemy) jak i motorowych. Ilość i typ łodzi dostosujemy do Twoich preferencji oraz ilości Twoich gości. Zapewnimy sterników wraz z niezbędną załogą i asekuracją jeśli będzie taka potrzeba. Do tego oczywiście mogą dojść puchary, dyplomy, catering, fotograf, kamerzysta, zespół szantowy, koncert rockowy… Potrzebujesz czegoś jeszcze – podejrzewamy że się da!

Czy eventy to tylko imprezy firmowe?

Mówiąc “eventy żeglarskie” nie mamy jednak na myśli tylko imprez stricte firmowych z rodzaju wszelkich integracji czy atrakcje dla klientów w podziękowaniu za współpracę. Równie dobrze eventem mogą być czyjeś urodziny, wieczór panieński czy kawalerski czy nawet wycieczka szkolna.

Nie myśl jednak że działamy tylko stacjonarnie – absolutnie nic bardziej mylnego. Nie ma znaczenia czy chcecie bawić się u nas w Rewie, na Mazurach czy może w Chorwacji. W zasadzie każdy event możemy zorganizować w dowolnym miejscu w Polsce a nawet na świecie. Czy naprawdę nie ma ograniczeń? Na to pytanie standardowo jest jedna dobra odpowiedź: “Rzeczy niemożliwe robimy od ręki, na cuda trzeba poczekać kilka dni” 😉

Długość trwaniaod 4h do kilku dni
CenaUstalana indywidualnie

Eventy są organizowane z ramienia Yacht Club Rewa Yacht Club Rewa


Nasi partnerzy:
Yacht Club Rewa Dynamic Marketing Studio Wdkarstwo Morskie Wadysawowo
Yacht
Club
Rewa
Dynamic
Marketing
Studio
Wędkarstwo
Morskie
Władysławowo
Witamy!GaleriaArtykułyUsługiRezerwuj terminKontakt
O nasRegulaminPolityka prywatności
© 2021: No To Szot | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Zadzwoń
Prowadź