Usługi żeglarskie: rozmaite i różnorakie

“Różnorodność przeżyć nigdy nie zaszkodzi”

Przeglądasz nasze podstawowe usługi żeglarskie ale nie znajdujesz “tej jedynej”? Nie ma się co zrażać, napisz do nas a na pewno nie zostawimy Cię bez pomocy.

Każdy z nas jest inny, ma inne potrzeby, zachcianki i fantazje (te żeglarskie również). Dlatego nie sposób jest spisać i posegregować wszystkich usług jakimi możemy Ci pomóc. Nie oznacza to jednak że się na Ciebie zamykamy! Wręcz przeciwnie – lubimy wyzwania! Z resztą bardzo cenimy sobie możliwość kontaktu z Tobą jako klientem. Możemy wówczas pracować elastyczniej i wydajniej.

W czym jeszcze możemy Ci pomóc?

Np. od zawsze miałeś marznie żeby posiadać własną łódź. Niestety nie za bardzo wiesz jak się za to zabrać… My się “trochę” na tym znamy! Pomożemy Ci w wyborze klasy jachtu najbardziej odpowiedniej dla Twoich wymagań i budżetu. Podpowiemy na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie. Możemy też dokonać oględzin przed zakupowych (z Tobą lub całkowicie w Twoim imieniu) podczas których ocenimy czy dana jednostka się faktycznie do czegoś nadaje i ile według nas jest warta. Ważna sprawa – nie musi być to jacht żaglowy… 😉

A może masz już jacht jednak z jakichś przyczyn stoi nie w tym porcie w którym byś chciał – jest do przeprowadzenia z portu “A” do portu “B”. To żaden problem. Możemy być Twoją załogą lub w Twoim imieniu taki jacht przeprowadzić.

Jachty, tak jak domy czy samochody, co jakiś czas niestety wymagają większego lub mniejszego remontu. Przez lata obracania się w środowisku żeglarskim mamy sporo znajomości w branży szkutniczej i chętnie Ci je udostępnimy. Czy to zepsuty silnik, awaria instalacji elektrycznej, ubytki w takielunku czy w żelkocie z naszą pomocą Twoja jednostka możliwie szybko wróci do pełnej sprawności.

To za mało?

Masz jeszcze inny problem związany z żeglarstwem? Jak wspomnieliśmy, usługi żeglarskie to tak szerokie spektrum że nie sposób ich wszystkich spisać. Po prostu napisz do nas a wspólnie ustalimy co, gdzie i jak! 😉


Nasi partnerzy:
Yacht Club Rewa Dynamic Marketing Studio Wdkarstwo Morskie Wadysawowo
Yacht
Club
Rewa
Dynamic
Marketing
Studio
Wędkarstwo
Morskie
Władysławowo
Witamy!GaleriaArtykułyUsługiRezerwuj terminKontakt
O nasRegulaminPolityka prywatności
© 2021: No To Szot | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Zadzwoń
Prowadź