Zapoznanie z żeglarstwem

Z nami pierwszy raz nie boli!

Nigdy nie żeglowałeś a zawsze chciałeś spróbować? Czytając ten tekst już jesteś bardzo blisko celu – odpowiedzią na Twoje potrzeby jest lekcja pokazowa czyli pływanie ze sternikiem.

Pewnie nie raz chodziło Ci po głowie jak się do tego zabrać. Ktoś Ci pewnie powiedział że potrzebny jest patent żeglarski, że trzeba zrobić kurs itd itp… A potem opcji jest kilka, np. kupić własną albo wynająć łódź. Ktoś podsunął Ci pomysł żeby zapisać się do jakiegoś klubu żeglarskiego i opłacić składki członkowskie żeby korzystać z ich floty. Być może chciałeś zapisać się na rejs morski z nieznanymi ludźmi który trwa tydzień jednak lekko Ci z tego powodu przeszło. I pewnie jeszcze myślisz że trzeba się do żeglowania bardzo mocno (czytaj kosztownie zarówno czasowo jaki finansowo) przygotować. Innymi słowy: ogólnie cały proces “żeglarskiej inicjacji” jest kosztowny i pracochłonny. Nie prawda!

My wiemy że można inaczej!

Pozwól nam wprowadzić się w przepiękny świat żeglarstwa. Proponujemy aby “Twój pierwszy raz” polegał na luźnym pływaniu po zatoce Puckiej pod okiem profesjonalnego instruktora żeglarstwa na łódce odkrytej. Co Cię czekaj? Poznasz podstawowe czynności obsługi łodzi i jej budowę, zapoznasz się z etykietą żeglarską, będziesz brać udział w pracach na łodzi ale co najważniejsze zobaczysz jak wygląda świat z perspektywy morza! Poczujesz wiatr, morską falę, przechył, prędkość i zobaczysz że nad tym żywiołem da się zapanować. Możesz nam wierzyć na słowo że to wspaniałe doświadczenie do którego jak najszybciej chce się wracać.

Takie pływanie ze sternikiem trwa zazwyczaj około 3 godzin i w dodatku nie wymaga od Ciebie jakiegoś wielkiego wkładu finansowego czy posiadania specjalnych żeglarskich ciuchów. Oraz oczywiście żadnej żeglarskiej wiedzy – możesz przyjść całkowicie “zielony”. Jeśli chcesz to możesz przyjść samemu jednak zdecydowanie raźniej będzie Ci w ekipie – może Was być do 4 osób. Więcej o tym jak się przygotować na takie pływanie znajdziesz w naszym artykule

Ta oferta jest też idealna dla osób które wcześniej już miały styczność z żeglarstwem ale z jakiegoś powodu nie kontynuowały tej aktywności a teraz zastanawiają się czy do żeglarstwa nie wrócić. Podpowiadamy że nie ma się nad czym zastanawiać 😉

Czas trwaniaokoło 3h
Ilość osóbod 1 do 4
Cena 200 zł za łódź z instruktorem

Nasi partnerzy:
Yacht Club Rewa Dynamic Marketing Studio Wdkarstwo Morskie Wadysawowo
Yacht
Club
Rewa
Dynamic
Marketing
Studio
Wędkarstwo
Morskie
Władysławowo
Witamy!GaleriaArtykułyUsługiRezerwuj terminKontakt
O nasRegulaminPolityka prywatności
© 2021: No To Szot | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Zadzwoń
Prowadź