Żeglarstwo dla każdego

Bo w żeglowaniu najważniejsza jest przyjemność!

Skoro już tu jesteś to pewnie w jakiś sposób interesujesz się żeglarstwem. To się świetnie składa bo bardzo dobrze trafiłeś – my też! Trafiłeś tu przypadkiem? Nic straconego! Powstaliśmy z pasji do żeglarstwa by najpierw móc Cię nią zarazić a następnie dać Ci maksimum radochy!

Z naszego doświadczenia wynika że “żeglarstwo jest dla każdego” to nie jest kolejny marketingowy slogan a najprawdziwsza z prawd o tym sporcie. Jeśli uważasz inaczej powiedz nam o tym a postaramy się to zmienić. Naszym głównym założeniem jest sprawianie innym przyjemność poprzez żeglarstwo: “Bo w żeglarstwie najważniejsza jest przyjemność”. A chyba każdy lubi doświadczać przyjemności? Prawda?

Z nami znajdziesz swój własny sposób na czerpanie żeglarskiej radości: może to być leniwe pływanie, sportowa wyrypa na wyczynowej łódce, długie morskie rejsy a może jeszcze coś innego? Ty nam powiesz w którą stronę płyniemy! A opcji jest bardzo dużo:

  • Jeszcze nigdy nie żeglowałeś? Najwyższy czas spróbować! Pokażemy Ci wszystko od początku w przyjemnej i niewymagającej formie. Myślisz że Cię nie stać na żeglarstwo? Lepiej sprawdź jeszcze raz… 😉
  • Nie do końca ufasz swojej wiedzy lub umiejętnością w określonych sytuacjach? Chcesz zwiększyć swoje umiejętności a może czegoś zwyczajnie nie wiesz? Nie ma najmniejszego problemu – podszkolimy Cię w dowolnej dziedzinie związanej z żeglowaniem.
  • Chodzi Ci po głowie event związany z wodą? Pomożemy Ci to zorganizować w żeglarskim stylu.
  • Masz inny plan na żeglarską przygodę? Podziel się nim z nami!

Na co dzień działamy w Rewie ale jeśli myślisz że działamy tylko stacjonarnie to jesteś w błędzie! Możemy zorganizować każdą z naszych usług tam gdzie Tobie będzie wygodnie i będą ku temu możliwości techniczne.

I pamiętaj że żeglarstwo jest dla każdego – na prawdę!


łódź na wodzie mazury

Nasi partnerzy:
Yacht Club Rewa Dynamic Marketing Studio Wdkarstwo Morskie Wadysawowo
Yacht
Club
Rewa
Dynamic
Marketing
Studio
Wędkarstwo
Morskie
Władysławowo
Witamy!GaleriaArtykułyUsługiRezerwuj terminKontakt
O nasRegulaminPolityka prywatności
© 2021: No To Szot | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Zadzwoń
Prowadź