O Nas

Kilka słów o nas samych

Piotr Tereszczuk

Morze to moja pasja i źródło utrzymania. Zawodowo jestem oficerem wachtowym na statkach handlowych natomiast pasją jest żeglarstwo jak i wiele innych sportów wodnych.

Żeglarstwo poznałem jako dziecko gdy starszy brat zabrał mnie na starą omegę (cóż to był za cud techniki). Później były obozy żeglarskie a po zdobyciu patentu samodzielne pływania ze znajomymi. Zawodowo z żeglarstwem związałem się tuż po maturze gdy podczas wakacji pracowałem jako Bosman i Skipper w Porcie Jachtowym Nieporęt na Zalewie Zegrzyńskim.

Pływałem na wielu różnych typach jachtów, zaczynając od nashów, Omeg, DZ, Tang i Twisterów poprzez konstrukcje brytyjskiej stoczni RS i Hobie Caty a kończąc na OK Dinghy, Finnie jak i balastowych jachtach morskich.

Poza żeglarstwem i sportami wodnymi moją największą pasją są góry (no bo ile można się na tą wodę gapić), im wyżej i bardziej skaliście tym lepiej 🙂

Telefon do mnie: +48 661-597-557

Email do mnie: ptereszczuk@notoszot.pl


Bartosz Skelnik

Żeglarstwo poznałem na wakacyjnym obozie na który wysłali mnie rodzice – daaawne to były czasy. Tam zdobyłem pierwsze szlify i praktycznie od razu połknąłem bakcyla! Pasja była na tyle silna iż z braku środków na profesjonalny sprzęt niedługo po powrocie zdecydowałem się na budowę własnej żaglówki. Wyszedł slup gaflowy o maszcie samonośnym i drewnianej konstrukcji kadłuba i choć nie jest to szczyt myśli szkutniczej to pływa do dziś.

Doświadczenie i umiejętności żeglarskie zdobywałem na łodziach bardzo różnych klas: od wyczynowych łodzi olimpijskich po wielkie morskie „hotelowce”. Najczęściej jednak pływam w klasach Finn i Puck na których to brałem udział w wielu regatach.

Jeśli nie żeglarstwem to najchętniej zajmuję się muzyką – gram we własnym zespole jako gitarzysta prowadzący. Jestem też wielkim fanem motoryzacji, głównie japońskiej choć i włoskie konie mają u mnie szczególne względy. Klucze, świece oleje czy smary też mi nie obce! Poza żeglarstwem zawodowo zajmuję się również programowaniem i projektowaniem elektroniki przemysłowej.

Telefon do mnie: +48 661-757-854

Email do mnie: bskelnik@notoszot.pl

ekipa_no_to_szot
Ekipa No To Szot

Nasi partnerzy:
Yacht Club Rewa Dynamic Marketing Studio Wdkarstwo Morskie Wadysawowo
Yacht
Club
Rewa
Dynamic
Marketing
Studio
Wędkarstwo
Morskie
Władysławowo
Witamy!GaleriaArtykułyUsługiRezerwuj terminKontakt
O nasRegulaminPolityka prywatności
© 2021: No To Szot | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress
Zadzwoń
Prowadź